Ehefähigkeitszeugnis ! belası çıldırıyorum…

アルマンカックス フォーラムへようこそ。ドイツとドイツ語について探している情報はすべてフォーラムで見つけることができます。

selamlar herkese, bu lanet  olası Ehefähigkeitszeugnis almak 2 aymı surer arkadaslar? herkes 1 haftada 2 haftada alırken biz 7 hafta oldu halen alıcaz da evlenicez de. benim 2.evliligim olacak acaba ondan mı bu kadar sürüyor ? bize verilen bilgi ( türkiyeye yollucaz kagıtlarınızı boşanma karını sanırım yollucaklar türkiyeye ye onay için ) 7 hafta oldu deliriyorum ya ne yapayım ben? avukat fılan mı tutsun nişanlım frankfurt da  ben istanbul… bir yol gösterin lütfen….

印象づける
    参加者

この件に関する書類はすべて送りましたか? 。 こちらからは本格的な出生証明書、国際出生証明書、住民票、身分証明書のコピーだけを送ったのですが、身分証明書のコピーだけが公証されていて、他は翻訳されていませんでした。 ドイツで翻訳してもらうと言ったのですが、ドイツでも翻訳を求められず、1週間以内にその書類を直接渡してくれました。

yolladım hocam hepsını tam eksıksız onceden bosandıgım ıcın bosanma kararım dahil formul B dahil… ( formul b boşandıgını ve bekar oldugunu gosterıyor ) yolladık beklıyoruz,olmaz ise artık frankfurtta bir avukata gıdecek nısanlım  yapacka bısey yok 2 ay surer mı bır kagıt ya…

not: ben butun kagıtları almanca+noter+apostil yaptırdım ki sorun yasamıyım diye noter olmucak belgeyi bile noter yapıp apostil yaptırdım ama sonuc 2 ay bekle ve bılgıde yok…..

SER
    参加者

誤解しないでほしいのですが、Ehefähigkeitszeugnis は自治体から 1 日で取得できる書類です。結婚する相手にはあまり質問しないほうがいいと思います。

誤解しないでほしいのですが、Ehefähigkeitszeugnis は自治体から 1 日で取得できる書類です。結婚する相手にはあまり質問しないほうがいいと思います。

teşekkür ederim yol gösterdigin için ama nişanlım da sorun yok. forumda var ıstersen oku uzun zaman bekleyen bu kagıdı benım 2.evlılıgım  oldugu ıcın sorun oluyor dün berlındekıler 2 hafta ıcınde verıriz demisler…

5 つの回答を表示 - 1 ~ 5 (合計 5)
  • このトピックに返信するには、ログインする必要があります。